REKOMENDACJE

Bardzo dobry coach

Pani Anna to osoba bardzo profesjonalna: wiedza psychologiczna i coachingowa jest w jej przypadku poparta wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Cechy osobowości takie jak empatia, ciepło, zrozumienie sprawiają, że „chce się” z nią rozmawiać i dużo łatwiej jest „otworzyć się” podczas sesji. Z perspektywy czasu stwierdzam, że nie ma lepszej inwestycji niż ta w rozwój osobisty. Spotkania z p.Anią pozwoliły mi lepiej poznać siebie i „otworzyły mi oczy” na wiele aspektów mojego życia. Rozwój samoświadomości i praca nad sobą wpływają na podniesienie jakości życia prywatnego i zawodowego. W moim przypadku kluczową rolę w tym procesie odegrały spotkania z panią Anią.

 Ewa – Marketing Manager

Bardzo dobry coach

Bardzo profesjonalny, swietnie przygotowany coach z duzym zapleczem zawodowym, a jednoczesnie bardzo cieply, pelen empatii partner do rozmowy; Pani Anna jest jak drogowskaz, ktory wspomaga na samodzielnej drodze definicji i realizacji celow zyciowych pokazujac jednoczesnie realne szanse na ich osiagniecie. Spotkania z Pania Anna sa jednym z najwazniejszych wydarzen w moim zyciu. Pomogly mi uwierzyc w siebie i zaufac sobie. Pani Anna pomogla mi lepiej zrozumiec i poznac siebie. Dzieki niej zdobylam umiejetnosci radzenia sobie z coraz to nowymi wyzwaniami, ktore niesie zycie, odnalazlam wewnetrzna rownowage i poczucie wlasnej wartosci, i jednoczesnie uporzadkowalam swoje zycie i nadalam mu odpowiedni kierunek. Dzieki Pani Ani trzymam zycie w moich rekach i czuje sie szczesliwsza! Uwielbiam spotkania z tym coachem, rozmowy w serdecznej, pelnej zrozumienia atmosferze. Polecam goraco kazdemu.

 Anna – Manager ds. likwidacji szkod majatkowch duzych kor

Bardzo dobry coach

Pani Anna jest bardzo dobrym coachem. Pomogła mi osiągnąc swoje cele. Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Pani Anna potrafi świetnie słuchac i pomaga w podjęciu trafnych decyzji. Polecam spotkania z tym coachem.

 Robert – Kierownik produkcji/dystrybucji

Bardzo dobry coach

Profesjonalny coach z ogromnych doświadczeniem zawodowym, posiadający wybitne cechy osobowości. Sesja coachingowa z p. Anną pomogła mi uporządkować swoje życie prywatne jak i zawodowe, co przy rodzaju wykonywania mojego zawodu nie jest wcale takie łatwe. Ponadto znalazłem wspólny język pomiędzy współpracownikami oraz otworzyłem się na nowe wyzwania i możliwości zawodowe.

 Paweł – radca prawny

Bardzo dobry coach

Pani Anna Dmowska jest wspaniałym coachem, którego z całego serca polecam wszystkim moim przyjaciołom i osobom, dla których rozwój osobisty jest wartością. Jest to osoba niezwykle ciepła, zrównoważona, wybitnie empatyczna i profesjonalna. O wartości Pani Anny jako coacha stanowią nie tylko jej cechy osobowościowe, profesjonalne przygotowanie do pracy, ale także olbrzymie doświadczenie zawodowe. Spotkanie Pani Anny na mojej prywatnej i zawodowej drodze uważam za jedno z najistotniejszych dla mnie wydarzeń.

 Anna – dyrektor