O MNIE

Jestem dyplomowanym coachem, certyfikowanym trenerem FRIS, trenerem rozwoju osobistego, menadżerem z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, właścicielką firmy AD Kosmetyki..

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie. Ukończyłam również Studia Podyplomowe Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Coaching i Studia Podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Psychologia Biznesu dla Managerów. Posiadam certyfikat trenera FRIS – badania analizującego naturalne style myślenia i działania.

Przez wiele lat pracowałam w obszarach biznesu związanych ze sprzedażą, marketingiem i reklamą. Pracowałam nad rozwojem nowych biznesów. Współpracowałam ze Społeczną Akademią Nauk ucząc studentów Prezentacji Biznesowych i Autoprezentacji. Wspierałam studentów w definiowaniu ich ścieżki kariery oraz opracowywaniu strategii realizacji celów.

W pracy trenera i coacha wykorzystuję praktyczne doświadczenia jakie zdobyłam pracując na stanowiskach menadżerskich, zarówno w obszarze zarządzania zespołem jak i realizowaniu celów biznesowych.

Wyjątkowo bliskie mi są tematy takie jak: rozwój organizacji w kierunku turkusu, coaching zorientowany
na osiągnięcie sukcesu zawodowego i biznesowego. Pogodzenie ról zawodowych z osobistą satysfakcją
i spełnieniem. Wspieram organizacje we wdrażaniu kultury współpracy, komunikacji i rozwoju kompetencji liderskich.

Pracuję również indywidualnie z klientami w procesach coachingowych. Szczególnie bliski mi jest coaching w poznawaniu i rozumieniu siebie, ponieważ to jest podstawa do jakichkolwiek zmian niezbędnych do osiągania celów i czerpania satysfakcji z wykonywanej pracy. Lubię dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i widzieć jak inni rozwijają się.

Inspiruję do działań i zachęcam do realizacji własnych pasji i zainteresowań – do życia w zgodzie ze sobą, do życia w pełni, do szczęśliwego i spełnionego życia.

Posiadam drugą firmę AD Kosmetyki, www.adkosmetyki.pl, którą z pasją
i z sukcesem rozwijam od kilku lat.

Uwielbiam piękno natury i dlatego lubię spędzać wolny czas pracując
w swoim ogrodzie. Ogród jest jak żywy organizm, – zadbany i zasilany odda nam swoje piękno barw i kształtów. To moje miejsce odpoczynku i relaksu.